Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Drukuj

W środę 19 czerwca 2019 r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. 94% uczniów Szkoły Podstawowej otrzymało promocję do kolejnej klasy. Wszyscy uczniowie klasy VIII i III gimnazjum ukończyli szkołę. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godz. 8.00 Mszą Świętą w Kościele. Mszę celebrował ksiądz proboszcz Janusz Zajdel - nauczyciel naszej szkoły.  Po przejściu do budynku szkoły rozpoczęła się część oficjalna uroczystości i rozdanie świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych, dyplomów, listów gratulacyjnych dla rodziców i podziękowań za pracę na rzecz szkoły. Wręczenia dokonali: p.o. dyrektor szkoły pani Agata Kazalska i pan dyrektor Andrzej Dziugan oraz wychowawcy klas: pani Elżbieta Bajger, pani Teresa Korona - Garbacik, pani Michalina Józefowicz, pani Elżbieta Brońska - Piękoś, pani Agata Misygar - Grzesik, pani Beata Orzechowska i pan Adrian Gierula. P.o. dyrektor szkoły pani Agata Kazalska gratulowała uczniom i rodzicom sukcesów edukacyjnych, promocji do kolejnej klasy, ukończenia szkoły oraz życzyła radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Ostatnie chwile w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie spędzili w klasach, gdzie wychowawcy wręczyli pozostałe świadectwa i dyplomy.

Bezpiecznych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiące!