Podziękowanie dla naszej szkoły za działalność na rzecz PCK oraz udział uczennicy klasy VIII - Nikoli Półchłopek w XXVIII Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia

W piątek, 13 grudnia, uczennica klasy VIII – Nikola Półchłopek reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach rejonowych XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Nikola  wcześniej wygrała etap szkolny olimpiady, zdobyła największą liczbę punktów i rywalizowała z uczniami innych szkół z naszego rejonu o możliwość awansu do etapu okręgowego. Uczestnicy rozwiązywali zadania testowe dotyczące tematyki konkursu. Dodatkowo, po zakończeniu testu, mieli również okazję zwiedzić laboratorium znajdujące się w siedzibie krośnieńskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Szkoła Podstawowa w Potoku została także doceniona za wieloletnią współpracę i działalność na rzecz PCK oraz pomoc w organizacji stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Z tej okazji otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz statuetkę.

Opiekę nad uczennicą w trakcie olimpiady sprawowała pani Agata Misygar-Grzesik.