Tradycje świąteczne - Jasełka i Wigilia

Ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia przypominał dzieciom tradycje świąteczne: jasełka, kolędowanie, wigilię, łamanie się opłatkiem. Wszystkie klasy zebrały się na szkolnym korytarzu, gdzie uczniowie klasy II i III przedstawili barwne jasełka, połączone z magicznym tańcem aniołów. Pani Dyrektor Agata Kazalska, pani Teresa Korona - Garbacik i przewodnicząca Rady Rodziców pani Marzena Gielara - Trybiec wręczyły kolejno nagrody w szkolnym "Konkursie kolęd i pastorałek" i konkursie plastycznym na "Najpiękniejszą ozdobę świąteczną". Pani Dyrektor podziękowała gorąco "aktorom" i nauczycielom: pani Teresie Koronie - Garbacik i pani Aleksandrze Kuźniarowiczr, pogratulowała laureatom oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Pobyt w szkole zakończyły wigilie w klasach i wspólne kolędowanie. Składamy gorące podziękowanie dla wszystkich mam, które przygotowały potrawy na wigilijne stoły. O oprawę plastyczną szkoły na święta zadbała pani Elżbieta Bajger.

Wesołych Świąt i do zobaczenia w czwartek 2 stycznia 2020 r.

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna" i "Konkursie kolęd i pastorałek". Galeria zdjęć laureatów na Facebooku!!!

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

Kategoria  I - III oraz kategoria V - VIII

1 miejsce – Marcin Bargieł,   I miejsce – Krzysztof Łobaza

II miejsce Natalia Nowak,     II miejsce – Zosia Gierula